Szkolenia

+48 600 570 520

+48 600 787 530

info@investhr.pl

Przedsiębiorstwo, które chce permanentnie się rozwijać musi przekształcić się w przedsiębiorstwo uczące się – przedsiębiorstwo, które potrafi obserwować otoczenie, gromadzić wiedzę, uczyć się na własnych błędach oraz bezustannie dbać o rozwój swojego personelu.

Wychodząc temu naprzeciw nasza firma świadczy wysokiej jakości usługi szkoleniowe, które obejmują analizę potrzeb szkoleniowych, dobór tematyki i metod, przygotowanie niezbędnych materiałów, organizację szkolenia i jego przeprowadzenie wraz z konsultacjami poszkoleniowymi i ewaluacją.

Szkolenia HR

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szkolenia z zakresu kadrowo-płacowego oraz z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Szkolenia przeznaczone są dla pracowników działów personalnych, menadżerów oraz osób chcących związać swoją przyszłość z obszarem HR.

  • Obsługa kadrowo-płacowa
  • Rekrutacja, selekcja i adaptacja pracowników

Szkolenia dotacje dla firm

Pozyskanie dotacji jest procesem trudnym oraz czasochłonnym, jednak prawdziwym wyzwaniem jest realizacja projektu zgodnie z obowiązującymi wytycznymi, które często się zmieniają a ich interpretacja budzi wiele wątpliwości dla firm realizujących projekty. My chcemy ułatwić Państwu pracę dzieląc się naszym praktycznym doświadczeniem, dlatego zapraszamy na cykl szkoleń związanych z tematyką dotacji.

  • Prawidłowe rozliczanie projektów EFS
  • Kontrola w projektach EFS

Szkolenia personalne

Sukces i utrzymanie stabilnej pozycji rynkowej przedsiębiorstwa uzależnione jest w dużej mierze od utrzymywanych relacji z pracownikami, klientami oraz partnerami biznesowymi. Dlatego też Pracodawcy przywiązują coraz większą uwagę do kompetencji miękkich swoich pracowników. My wiemy, że kompetencje miękkie pracowników wspierają nie tylko ich rozwój osobisty, ale również rozwój zawodowy, a co za tym idzie rozwój Państwa firmy.

  • Zarządzanie sobą w czasie
  • Zarządzanie zespołem
Pracownicy muszą być zainteresowani tym, co się dzieje w firmie. Nudna firma jest firmą nieefektywną. Trzeba stworzyć ciekawe środowisko, w którym ludzie interesują się historią którą tworzysz i chcą usłyszeć o szczęśliwym zakończeniu.